Domki do wynajęcia w Pieninach
slonce2°C
Rezerwuj online

dunajec

Dłuższy pobyt w Pieninach

Przyjedź do Krościenka na dłużej. To się naprawdę opłaca! Ciesz się górskim powietrzem i regeneruj siły na łonie natury. Nasze domki do wynajęcia w Pieninach czekają właśnie na Ciebie!

 

Planujesz dłuższy pobyt w górach? Dla wielu kilka dni spacerów i wypoczynku to zdecydowanie za mało. Jedynie dłuższy urlop pozwala na prawdziwą regenerację sił i pełne rozkoszowanie się pięknem krajobrazu. Zamieszkując nasze domki do wynajęcia w Pieninach, z pewnością nie będziesz się nudzić. Krościenko choć niewielkie, otoczone jest wieloma atrakcjami. Możesz stąd wyruszyć na piesze wycieczki w góry lub wybrać się na zwiedzanie wspaniałych zamków w Czorsztynie i Niedzicy. Dobrym pomysłem może być także odwiedzenie pięknej Szczawnicy, spływ bystrym Dunajcem czy spacer dzikim wąwozem Homole. Dlatego, jeśli planujesz dłuższy urlop w Pieninach, zdecyduj się na noclegi w Krościenku w Słonecznej Osadzie. U nas cena, którą proponujemy naszym gościom, uzależniona jest od długości pobytu. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Nasze domki do wynajęcia w Pieninach zbudowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Dla Gości cieszących się dłuższym pobytem w Słonecznej Osadzie na pewno przyda się Pienińska Karta Rabatowa z licznymi zniżkami na lokalne atrakcje, restauracje czy zabiegi lecznicze.

 

Jesteś ciekawy, ile zapłacisz za pobyt? Wybierając się na minimum 5-dniowy urlop w naszych domkach w Krościenku otrzymasz rabat w wysokości 7%, a rezerwując pobyt przekraczający tydzień, możesz liczyć na 12% zniżkę. Ceny dłuższych wczasów ustalane są indywidualnie. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 514201970.

Zapytanie możesz również wysłać mailem na adres: [email protected].

 

Po więcej informacji zapraszamy na www.sloneczna-osada.pl lub telefonicznie pod numerem 514 201 970

 

Serdecznie zapraszamy do Słonecznej Osady!

Sprawdź ofertę noclegów na eholidaydom letniskowy Słoneczna Osada Domki
"Słoneczna Osada" komfortowe domki (6-osobowe) w Krościenku n/DKrościenko nad Dunajcem nocleginoclegi