Psie zaprzęgi - "Psy na biegunach"
pochmurno1°C
Rezerwuj online

psy na biegunachPsie zaprzęgi – „Psy na biegunach”

Witamy w świecie psich zaprzęgów, krainie pełnej tajemnic i dzikiej natury, gdzie prawdziwa przygoda ma swój początek, a pasja nie zna granic.

Nasza pasja

Sport psich zaprzęgów towarzyszy nam od lat. To nasz sposób na życie, codzienność, pasja. Psy wyznaczają rytm naszych dni; karmienie, trening, tresura, opieka i troska. Nasze syberian husky i alaskan husky są stworzone do pracy, uwielbiają ruch i nowe zadania. Tylko my wiemy, jak szybko się nudzą, jak bardzo są wymagające i jak wspaniale potrafią odwdzięczyć się za poświęcany im czas. Naszym zadaniem jest spełniać potrzeby tych cudownych stworzeń, dzięki czemu one stają się najszczęśliwszymi psami na ziemi, a my lepszymi ludźmi.

 

Kim jesteśmy

psy nabiegunachJesteśmy pasjonatami psów ras północnych. Należymy do klubu psich zaprzęgów „Tatry”. Tworzymy zespół ludzi, a przede wszystkim musherów, których połączyła miłości do sportu i zwierząt. Wspólnie trenujemy, pracujemy z naszymi psami, wymieniamy się doświadczeniem i startujemy w zawodach. Mamy to szczęście, że mieszkamy w jednym z najpięknieszych zakątków Polski, miejcu stworzonym do uprawania sportu psich zaprzęgów. Chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i zarażamy innych. Jesteśmy otwarci na współpracę i wspólne projekty w imię dobra psów i zasad, które w tym sporcie obowiązują.

Oferta turystyczna

W ramach naszej działalności oferujemy odpłatne przejażdżki psim zaprzęgiem dla dzieci, rodzin, par i grup zorganizowanych na terenie Małych Pienin, Beskidu Sądeckiego i Podhala. Proponujemy Państwu kilka wariantów skorzystania z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą „Psy na biegunach”

Sprawdź ofertę noclegów na eholidaydom letniskowy Słoneczna Osada Domki
"Słoneczna Osada" komfortowe domki (6-osobowe) w Krościenku n/DKrościenko nad Dunajcem nocleginoclegi